Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá zpěvačka Linda Perry? Autorka hitu What's Up se změnila k nepoznání!

Linda Perry se během let pořádně změnila.
+ Další fotografie
Neříká vám nic jméno Linda Perry? Tak zkuste zasáhnout hlouběji do svých vzpomínek a snad si vzpomenete. Že stále nevíte, o kom je řeč? Tak my vám zkusíme Lindu připomenout. Dnes padesátiletá Linda je zpěvačka a kytaristka a také skvělá skladatelka. Největší slávu ale zažila se svou kapelou 4 Non Blondes a jejich nesmrtelným hitem What's Up, který hraje většina rozhlasových stanic dodnes. Myslíte si, že se po Lindě po tomhle hitu hned slehla zem? Rozhodně ne.

I když se americké zpěvačce v sólové kariéře příliš nedařilo, hudbě se věnuje dodnes. Vydala své vlastní album a nakonec se stala jednou z nejváženějších žen v hudebním průmyslu.

Začala totiž podporovat ostatní umělce a psát pro ně hity doslova na klíč. Pracovala s Christinou Aguilerou, Pink, Courtney Love, Gwen Stefani, Kelly Osbourne a mnoha dalšími. Založila i dvě nahrávací společnosti a spousta kvalitních zpěváků, o kterých si myslíte, že si píšou písničky sami, ji dodnes žádá o pomoc. Takže i přesto, že není vidět, může svět slyšet její hudbu. No a to je pro Lindu více než točení klipů nebo koncertování.

Dnes už by ji ale poznal málokdo. Všichni si ji totiž pamatují jako holku s kytarou a kloboukem, zatímco ona dnes kvůli alkoholu vypadá spíše jako mladší bratr Keitha Richardse z Rolling Stones. Drogy jsou pro ni ale už minulostí a společně s manželkou Sarou Gilbert (Leslie Winkle v seriálu Teorie velkého třesku) vychovává dvě děti.

I když Lindu nevidíme na předních stranách časopisů, ovlivňuje světovou hudbu dodnes. Časy What's Up jsou nenávratně pryč, ale my si je pojďme tímto hitem připomenout.

Mohlo by vás zajímat

Další články