Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá Xena? Lucy Lawless se fanouškům ukazuje v průhledných šatech, kde je vidět úplně vše

Xena tehdy a dnes.
+ dalších 1 fotografií
Lucy Lawless (48) pomalu táhne na padesátku. Ale to neznamená, že by to pořád nebyla sexy kočka! Před lety jsme ji všichni sledovali na obrazovce a nejeden puberťák kvůli jejímu koženému oblečku a sošné postavě nemohl usnout. Jak ale vypadá představitelka legendární Xeny dnes?

Lucy na rozdíl od svých některých kolegů z branže nezahálí a natáčí dál. Objevila se třeba v seriálu Spartacus, kde byla většinu času velmi spoře oděná. Hraje hlavně v seriálech a práce má stále nad hlavu.

Od natáčení Xeny se stihla rozvést s manželem Garthem Lawlessem a znovu se provdat za producenta Roberta Taperta. Lucy Lawless má ze svých vztahů dohromady tři děti. Na její prostorově výraznější dceru se můžete podívat ZDE. Se svým druhým osudovým mužem má dva syny.

Lucy už táhne skoro na 50 let, ale pořád vypadá úžasně! Nemusí se proto stydět ukazovat fanouškům v odvážnějším oblečení. Třeba jako posledně na svém Instagramu, kdy zvolila pěkně sexy průhledné bílé šaty!

Mohlo by vás zajímat

Další články