Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá „Melounek“ ze seriálu Ženatý se závazky? Kvůli rakovině herečka přišla o obě prsa!

Christina Applegate je pořád kočka!
+ Další 3 fotografie
V seriálu Ženatý se závazky jí táta Al Bunda neoslovil jinak než "Melounku". Na svoji blonďatou holčičku nedal dopustit. Přitom ona byla pěkné kvítko. Propadání ve škole, samí kluci na motorkách a večírky. Christina Applegate jako Kelly nepatřila k těm nejbystřejším, ale v seriálu oslňovala každý díl svou roztomilostí a krásou.

Kelly sice byla během natáčení bezstarostná puberťačka, ale pak přišlo těžké období. Ženatý se závazky se natáčel mezi lety 1987 – 1997 a vlastně si dělal srandu ze všech těch pozitivních show se šťastným koncem běžících tou dobou v TV. Krok za krokem, Plný dům, Cosby show…

Tenhle seriál byl postaven na závisti, prohrách a neúspěchu. Zřejmě proto měl takovou popularitu. Taková Kelly v něm byla ještě roztomilost sama.

Jako herečka po skončení natáčení nezahálela a vrhla se na film i divadlo. Udělala si jméno na komediích a romantických filmech, po všech směrech se jí dařilo. Až do roku 2008, kdy jí byla objevena rakovina prsu. Herečka na nic nečekala a podstoupila dvojitou mastektomii. Rakovinu měla i její matka a ona nechtěla riskovat.

Poté, co jí odstranili prsa, si nechala udělat nová pomocí silikonových implantátů. Od té doby se objevuje v mnoha kampaních proti rakovině a snaží se radit ženám.

V soukromém životě se jí také daří výborně. Již osm let žije s hudebníkem Martynem LeNoblem, se kterým má syna.

Ženatý se závazky byla klasika. Dneska se točí úplně jiné seriály! Podívejte se třeba ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články