Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá malá Grace z filmu Zaříkávač koní? Vyrostla z ní slavná herečka!

Scarlett poprvé dosáhla světového uznání za své ztvárnění Grace
McLean, dospívající dívky traumatizované po pádu z koně.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Zaříkávač koní, film, který se stal svého času modlou a vzorem pro mnoho mladých dívek, a to nejen koňařek. Právě tento film vynesl do výšin mladou herečku, která se tam drží dodnes. Kdo hrál malou Grace?

Věřte tomu nebo ne, ale třináctiletou dívku Grace McLaean, žijící v New Yorku, jež přišla při nehodě na koni o nohu, ztvárnila dnes třicetiletá slavná herečka Scarlett Johansson.

Scarlett v devíti letech debutovala ve filmu Všude dobře, doma nejlíp. Ale průlom v její kariéře nastal v roce 1998 účinkováním ve snímku Zaříkávač koní režiséra Roberta Redforda (78), který si zároveň zahrál hlavní roli zaříkávače koní Toma Bookera.

Zajímavostí je, že roli v tomto filmu odmítla Natalie Portman (33), která v té době hrála v divadle na Broadwayi. Zaříkávač koní zaznamenal celosvětově obrovský úspěch a získal nominaci na Oscara za píseň A Soft place to fall. Dokonce tržby dosáhly trojnásobku původního rozpočtu.

Scarlett už dávno není malou holčičkou, stala se z ní velká herečka. Dokonce byla dvakrát zvolena nejvíc sexy herečkou, a to v roce 2006 a 2013.

Související články

Další články