Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá dcera hokejové legendy Waynea Gretzkyho? Pár měsíců po porodu je z ní perfektní MILFka!

Paulina Gretzky vypadá skvěle.
Zdroj: instagram.com
+ Další 3 fotografie
Takhle opravdu vypadala ještě před pár měsíci? Je to tak. Neuvěřitelně přísná dieta ale přinesla ovoce a Paulina Gretzky (26) může jen pár měsíců po porodu opět vystavovat dokonalé křivky na Instagramu!

Nemůžeme se tomu koneckonců divit, protože eroticky laděné selfie má americká sexbomba zkrátka v krvi. Série odvážných fotografií, které vypustila do světa v roce 2013, dokonce vyprovokovaly k akci i samotného hokejového boha Waynea (54).

Po důrazné domluvě ohledně prezentování rodinného jména Gretzky se Paulina na krátkou chvíli uklidnila. Jenže záhy potkala profesionálního golfistu Dustina Johnsona (30) a Wayne měl opět plné ruce práce.

Současný snoubenec Pauliny totiž opravdu není žádný svatoušek a byl například vyřazen na čas z PGA Tour za pozitivní test na drogy.

Užívání kokainu přitom není u golfisty s pochybnou pověstí ničím neobvyklým a měl to údajně přenést i na dceru hokejové legendy.

Nyní se ale zrovna nachází ve fázi vzorného otce, a tak si společně s Paulinou užívá rozmazlování pětiměsíčního syna Tatuma.

Související články

Další články