Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá bývalá hvězda Baywatch Carmen Electra? Ve čtyřiceti si trapně hraje na dvacítku!

Carmen Electra je sice pořád kočka, ale tlačí až moc na pilu.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Carmen Electra byla po boku Pamely Anderson další sexbombou v seriálu Pobřežní hlídka. Proháněla se ve svých vykrojených červených plavkách po pláži a muži u obrazovek si přáli, aby jim někdy taky dala dýchání z úst do úst. Jenomže s koncem seriálu přišel téměř konec její kariéry. Jak se jí daří dnes a co vlastně dělá?

Carmen Electra (43) je sice krásná, ale od režisérů moc šancí nedostala. Sice hrála v mnoha seriálech a filmech, ale vždycky dostala jenom vedlejší roli „té sexy holky“.

A tak se rozhodla, že to zkusí i jinak. Vydělá si jako modelka a tanečnice a dokonce začala fušovat i do zpěvu. Nedávno dokonce vydala svůj první singl a snaží se všude prosadit jako zpěvačka.

Pořád je to ještě šmrncovní ženská a moc jí to sluší, akorát si i ve čtyřiceti hraje na diblíka a je to trochu trapas. Barví si vlasy narůžovo, nosí křivák a fotí si jedno selfíčko za druhým. Když jí dojdou filtry, tak si obličej úplně brutálně vyretušuje. Na takových fotkách nemá póry, její kůže vypadá nepřirozeně a někdy si ani není podobná. No uznejte sami!

Trochu víc přirozenosti, elegance a méně drsňáckých gest by nebylo na škodu!

Související články

Další články