Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jak často si ženy hrají pod peřinou? 1000 žen prozradilo fakta o své malé neřesti

Nebojte se ptát na intimní věci.
Když se mluví o masturbaci, většinou lidé mají pocit, že se to spíše týká mužů než žen. Jenže pravda je spíše v tom, že ženy o tom tolik nemluví, ale raději to dělají. V průzkumu se na Daily Star Online zeptali 1000 žen, jak často masturbují. Výsledek byl značně překvapivý...

Ženy jsou jednoznačně těmi, které si umí rády hrát. Z průzkumu vyplynulo, že 32 procent žen masturbuje denně. O procento méně žen pak uvedlo, že pod peřinou blbne se svou „kačenkou“ několikrát týdně, a 15 procent tvrdí, že masturbuje pouze jednou týdně.

Punc kvality dala tomuto průzkumu firma Mr & Mrs Toy, což je společnost, která se zabývá prodejem vibrátorů a jiných hraček pro dospělé. Podle ní třeba Britové obecně masturbují v průměru třikrát týdně, ženy uvedly, že masturbují průměrně dvakrát týdně.

Zajímavostí rozhodně je, že téměř polovina Britů (48 procent) vlastní nějakou sexuální hračku a třetina lidí z Velké Británie vlastní vibrátor. Hodně pozoruhodná čísla se týkají věkové skupiny 45 až 54 let, kdy 8 procent z nich vlastní 5 a více vibrátorů.

Ani mladí nezaostávají… Podle studie firmy 10 procent lidí ve věku 16 až 24 let uvedlo, že ​​vlastní 5 nebo více análních kolíků, a 20 procent lidí ve věku 35 až 44 odtajnilo, že vlastní 5 nebo více sad análních korálků.

Mohlo by vás zajímat

Další články