Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Jajks! Na internetu se objevily nové erotické fotky seniorky Madonny bez retuše!

Madonna pořád vypadá dobře, ale už nikoho moc nezajímá.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Zpěvačka Madonna (56) za čtyři roky oslaví šedesátku, ale pořád vypadá tak, že i kdyby byla vaše matka, dělali byste si na ni zálusk.

Na internet se dostaly neretušované fotografie, na nichž má popová diva odhalená ňadra, která už Madonna za svou kariéru ukázala několikrát, ale v jejím věku mít na hrudníku tak dokonalé ženské zbraně by toužila každá. Italská rodačka na sobě tvrdě maká, a i když její paže vám připomínají automechanika, který zvedá vůz bez heveru, musíte uznat jedno – i na snímcích neprotažených Photoshopem vypadá Madonna lépe než její o mnoho let mladší kolegyně.

Je pravda, že Madonna podstoupila několik zákroků, které jí k tomu dopomohly, protože kdyby se zpěvačka chtěla tehdy v Berlíně vymlouvat na to, že má za sebou náročný večírek, nebudeme jít to věřit. Kocovinu z kabalistické vody totiž ještě nikdy nikdo nedostal.

Související články

Další články