Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

JÁGROVA HOLKA VE SPODNÍM PRÁDLE: Verča Kopřivová ukázala, co laská Džegr v posteli

Veronika se ukázala jen ve spodním prádle.
+ Dalších 12 fotografií
Přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová (25) opustila na pár dní pohodlí apartmánu na slunné Floridě. Nebyla by to ona, kdyby tady v Čechách nerozvířila pořádné diskuze o tom, jak se chová trapně. Ale pozor, teď se rozhodla kvůli charitě svléknout do spodního prádla.

Sice je pravda, že Verča už svou nahotou překvapí jen málokoho. Přeci jen ta lechtivá minulost ji už bude provázet do konce života, ale aspoň že se nesvlékla před nadrženými dělníky jako před lety, teď to bylo kvůli něčemu vznešenějšímu.

Předvedla v krajkovém prádle, co může laskat jen božský Džegr. A je pravda, že se není čemu divit, že podlehl kouzlu této lačné holky, která miluje luxus a také na tom dlouho pracovala, aby nemusela nic dělat.

Aspoň že teda občas pomůže té charitě. Ten nejlepší snímek, který s fotografem Petrem Vojtíškem nafotí, se totiž přenese na plátno a bude předmětem dražby v rámci galavečera Sacre Couer Night 2016 tento čtvrtek, kde samozřejmě redakce eXtra.cz nemůže chybět. Výtěžek dražby obrazu poputuje do Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech.

A my vám přineseme nejčerstvější drby, jak to teda ta Verča má s tím miminkem a svatbou s Jaromírem. Nám totiž neunikne vůbec nic.

Mohlo by vás zajímat

Další články