Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Jágrova holka na jednu noc provokuje: Lucie Kovandová ukázala sexy zadeček

Lucie je známá především jako ta, co strávila noc s Jágrem!
Zdroj: instagram
+ Dalších 21 fotografií
Modelka Lucie Kovandová (24) je známá pouze jako ta, která přespala u hokejové legendy Jaromíra Jágra (45). Kdyby k této události nedošlo, tak by si dnes jen stěží někdo vzpomněl na nějakou Czech Miss World 2013. I když je Lucie prakticky tuctová holka, tak její zadeček za zmínku jistě stojí. Co říkáte?

Lucie Kovandová je moc krásná dívka, ale takových tady máme spousty. Je milá, rozkošná, ale ničím nevybočuje z davu a mnohými lidmi je označována za tuctovou holčinu. Nejvíce se paradoxně proslavila po boku Jaromíra Jágra (45).

Ten příběh o jedné noci zná snad každý a podle něj si také Lucii lidé pamatují. Mladičká kráska neměla kde spát, ale nakonec našla útočiště v bytě hokejového boha. Okamžitě se začalo spekulovat, zda tam opravdu jen přespala, nebo bylo něco víc.

Po noci v Jágrově bytě se nabídky na práci jen hrnuly a vypadalo to, že aniž by Lucie záměrně chtěla, udělala si pěknou reklamu. Od té doby se ale nějak stáhla do ústraní a není o ní moc slyšet.

Naposledy na svých sociálních sítích popřála fanouškům šťastný nový rok 2018 opravdu originální fotkou, na které byla zcela nahá a špulila na lidi svůj dokonalý zadeček v titěrných tangách. Lucie, víc takových fotek a možná neupadneš úplně v zapomnění.

Související články

Další články