Veronika Kopřivová přemluvila Jardu Jágra k tomu, aby nafotili kampaň pro jeden módní magazín. První ochutnávku fotografií už dala na Instagram.

Focení bylo hodně náročné, protože v jednu chvíli měla Veronika v posteli kromě Jaromíra Jágra (44) ještě dva chlapy – jeden kontroloval vizáž, druhý radil, jak se má tvářit.

A nutno dodat, že Veronika neukázala jen lýtka, ale hlavně tetování, které několik měsíců zoufale tajila.

Tuhle kérku si totiž pořídila společně se svým expřítelem, na kterého nyní nevzpomíná s láskou. Byly to totiž doby, kdy Veronika cítila kručení v bříšku a měla hlad. Proto prý jezdila do Lipska, kde se svlékala v hampejzu. Alespoň to tvrdila v srdceryvném prohlášení. Nikdy ale už nevysvětlila, kdo jí v té době platil pásek Gucci a dovolenou na Bali, když neměla ani na jídlo…

Veronika má na nártu vytetovanou korunku princezny, její bývalý kluk má zase korunku krále. Veronika si dokonce jeden čas myslela, že právě její exmilenec poslal do eXtra.cz fotky ze strip baru. Jenže nikdo nic posílat nemusel. Fotografie jsou stále volně dostupné na stránkách lipského erotického klubu. A není to vůbec hezký pohled. Ukazuje to úroveň podniku, která je velmi nízká.