Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jágrova fotka se sexy blondýnkou na Facebooku vyvolala mezi hokejovou rodinou šílenství. Kdo to je?

Jaromír Jágr s půvabnou blondýnkou po boku.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie

Jardovi Jágrovi (42) (toho času vedlejším zaměstnáním prezident/mluvčí české hokejové rodiny, která se se svým guru sdružuje na jeho facebookové stránce) se povedl mistrovský kousek. Svým funs ukázal fotografii, na které pózuje s mladou hodně sexy blondýnou, a první myšlenka těch, kteří si nepřečetli komentář, byla, že Jarda má novou kost.

„Má první myšlenka byla: Jarda nám představuje novou přítelkyni. A pak jsem si přečetla komentář,“ píše pod fotkou paní Dominika, jejíž názor olajkovalo mnoho dalších Jardových fanoušků.

Onou blondýnkou je ale Jardova neteř Pavlína Jágrová, která se svým strejdou zrovna tráví v Americe prázdniny, a protože se dala na dráhu módní blogerky, potřebovala, aby jí Jarda trochu pomohl s propagací.

Ahoj HR.....A další fotka… Tentokrát jsem musel, abych měl klid :)))...... Po včerejším statusu a fotce s Tiestem jsem to schytal od neteře Pavlíny :)))) prý že s Tiestem se fotím a s ní ne… A hned jsem dostal na výběr – buď fotka na FB, nebo nákupy s Pavlínou. Já měl jasno hned a myslím, že každý chlap by se rozhodl stejně jako já. Znáte to – ženská při nákupech má větší výdrž než maratónec :)))))....... Říká, že nenakupuje, ale že se vzdělává :) studuje módu a chce se tím živit. Zrovna přemýšlím, že natočím trénink z bazénu,“ napsal hokejista.

Je jasné, že všem zlatokopkám modlícím se k tomu, aby právě ony měly tu možnost získat status Jardova nová holka, spadl kámen ze srdce a mohou tak pokračovat dál ve svých plánech, jak tohohle boháče ulovit.

Související články

Další články