Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jágře, toho budeš litovat: Polonahá Puhajková dala na Facebook svou nejerotičtější fot­ku!

Inna Puhajková je kus a řada lidí by ji zase viděla v náruči
Jaromíra Jágra.
+ Další 2 fotografie

Modelka a moderátorka Inna Puhajková (28) nepatří mezi celebrity, které by se snažily veřejnost ohromovat svou nahotou a získávat si tak větší a větší popularitu. Teď se ale rozhodla pochlubit fotografií, na níž nemá téměř žádné oblečení!

Kráska tráví dovolenou v Egyptě, kam utekla před ošklivým počasím v Česku. „Poslední čerpání energie, nikde nikdo, jen dech beroucí oáza ticha a uklidňující šum moře. Naprostá nádhera! Za pár hodin už odlet domů. Pokud se dnes ve zprávách objeví velbloud, tak jsem se tu rozhodla zůstat,“ napsala Inna k fotografii, na níž pózuje jako mořská víla ve vlnách.

Puhajková kdysi randila se špičkovým hokejistou Jaromírem Jágrem (42), v poslední době se podezřele často pohybovala ve společnosti finalisty Muže roku 2013 Ondřeje Petráka a nedávno ji fotografové nachytali, jak se objímá s tenistou Radkem Štěpánkem. Sama Inna ale tvrdí, že je stále sama, Jarda taky a návrat téhle bývalé milenecké dvojice by veřejnost velmi uvítala.

Mohlo by vás zajímat

Další články