Facebook Jaromíra Jágra (42) žije a hokejová rodina hltá každé slovo svého idolu. Tentokrát se hokejista poněkud rozněžnil, takže jeho fanouškové na sociální síti vytvořili jedno velké slzavé údolí.

„Je 11.15 v noci. Většina už asi spí a já s 15kilovou vestou dokončuji poslední cvičení. Usedám na lavici, abych si odpočinul, a zahledím se do zrcadla. Po chvilce mě napadne otázka. Stojí ti to ještě za to? Bohužel nedokážu jednoznačně odpovědět. Opravdu nevím. Přemýšlím dál… Jsi sám, bez rodiny, dřeš jako kůň, nikdo na tebe doma nečeká- hmmm, to nezní moc nadějně, říkám si… a hned mě napadá další otázka… A proč to teda děláš? ..... Jenže na tuhle otázku znám odpověď hned. Protože to miluji. Ano, znova jsem se přesvědčil, že LÁSKA je to nejkrásnější, nejsilnější a nejúžasnější, co člověk může pocítit. Láska je největší síla, láska je nejlepší pohon, láska nezná limit, s láskou dokážeš vše, co si přeješ,“ napsal si na svou facebookovou stránku Jágr, který je pro celé Česko modlou a to, co Jarda řekne, platí a tečka.

Hvězda NHL už dlouho přemýšlí, že s profesionální kariérou sekne. Veřejnost navíc čeká na to, které ženě se podaří získat srdce urostlého sportovce a případně s ním založit rodinu. Tak hlavně aby to nebyla žádná pražská zlatokopka. Ty totiž spřádají šílené plány, jak ulovit zlatou rybu.