Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Iveta Bartošová slaví narozeniny: 5 věcí, které redakce eXtra.cz přeje Džambulce. A myslí to upřímně!

Iveta je poslední dobou podezřele v klidu, což nepamatujeme třicet let.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Zpěvačka Iveta Bartošová dnes slaví 48. narozeniny. Gratulujeme, že se jich dožila, a přejeme následující:

1. Zmizení Macury (39) do rozvojové země někde v Africe, kde týrají ženy: Loni v létě Macura vytáhl Ivetu na výlet na Apeninský poloostrov, který si Iveta užila v alkoholovém opojení, takže vlastně nevěděla, jestli je v Itálii, nebo v Zimbabwe. Od té doby se chrabrý hrdina z Líbeznic a novodobý architekt paletových budek zabývá tématem týrání žen, ale dodnes není jasné, kdo vlastně měl Bartošovou týrat. Od té doby se všichni aktéři potkávají v liché dny u soudu a v sudé si dávají pořádnou nakládačku, což už přestává být vtipné. Ivetě proto přejeme, aby se Macura stáhl se svou italskou múzou, co má matky oko ve vagině, do své paletové chaloupky a dále ji neotravoval, no a kdyby zlobil Pepa, tak vinšujeme, ať ho přepere.

2. Změna souřadnic vietnamské večerky v Uhříněvsi: Obchod slavnější než britský Harrods, proslulá vietnamská večerka, kam pěnice pravidelně vysílala své pohůnky pro lahvinky, z nichž pak potají sosala cucíky. Snad si majitel večerky uvědomí, že když svůj obchod přesune blíž k jámě lvové, udělá tím nejen radost Ivetě, ale i svému kontu. A Vietnamče, chceš-li Ivetku zvláště potěšit, udělej z toho nonstop!

3. Opravdové koncerty: Od doby, kdy se Iveta jakžtakž vzpamatovala z loňského alkoholového excesu, se jako zpěvačka objevovala jen na akcích v kulturácích malých měst a většina z nich byla ve finále stejně zrušena. Buď pro údajnou zdravotní indispozici zpěvačky, nebo pro nedostatečný zájem veřejnosti. Vystoupení Džambulky v O2 Areně nemůže očekávat ani největší snílek, ale alespoň klasický koncert v Lucerně by to chtělo. Samozřejmě z playbacku, nemůžeme chtít hned zázraky.

4. Dalšího Slavíka: Iveta vyhrála 3×, naposledy v roce 1991, v dobách, kdy se ještě auty ve fotbale házely vidlemi, Michal David (53) měl vlasy a v kategorii Skladba roku toho roku k radosti přítomných Josefa Kajetána Tyla a Františka Škroupa vyhrála česká hymna. Tak Iveto, ať to vyjde, náš a Pomejeho hlas máš jistý, jak víš.

5. Ještě jeden velký hit: Knoflíky lásky, Léto, Tři oříšky… Na Džambulčiny hity sedá prach, chtělo by to pecku. Stačí remake, Iveto, ale ať to má grády! Co třeba 7 piv a jedna zelená, Bedna od whisky nebo Krev toulavá?

Související články

Další články