Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ivana Christová už dávno nemá tělo modelky: Věděli jste ale, jaká je její dcera kočka? Asijské rysy nezapře!

Zdroj: reprofoto: TV Markíza, Instagram
+ Dalších 10 fotografií
První novodobá Miss Československa z roku 1989 Ivana Christová (46) nedávno všechny diváky šokovala svým zjevem. Dlouhá léta měla problémy s přibíráním a následným hubnutím a ty teď opravdu vygradovaly. Spekuluje se o obezitě či jiné nemoci. A mamince nemůže pomoct ani jediná dcera Daniela.

Daniela Christová je jedinou dcerou modelky a podnikatelky Ivany Christové Měla ji ve 23 letech, a i když se podobá hodně na maminku, exotické rysy nezapře. Jejím otcem je francouzský herec s vietnamskými kořeny Daniel Ubaud. Ivana se ale netají tím, že s bývalým manželem už není mnoho let v kontaktu. Jejich vztah nedopadl dobře.

Vzešla z něj ale sympatická Daniela, která se živí jako vizážistka. Na rozdíl od maminky se před objektivy nechystá Naopak se stará o to, aby před fotografem nebo kamerou vypadali dobře druzí. Rozdávat krásu a dělat ženy hezčími bere jako své poslání. Na sociálních sítích ji sice kamarádi povzbuzují, ať jde ve stopách své matky, ale ona nechce.

Soustředí se na práci, kterou miluje, a baví ji líčit ženy. Přitom by se sama opravdu mohla jako modelka živit. Ne každému ale sláva a pozornost vyhovuje, a tak Daniela raději zůstává v bezpečí svého salónu krásy.

Podívejte se do galerie, jak jí to sluší!

Související články

Další články