Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Iva Pazderková už to přehání. Bere si ve Tváři více prostoru, než je vhodné! Můžou za to její pletky v zákulisí?

+ Dalších 15 fotografií
Iva Pazderková se v posledních dnech stala terčem velké kritiky. Schytává ji od diváků i svých fanoušků. Proč? Z obrazovek se úplně vytratila ta vtipná Iva. Nahradila ji arogantní dáma, která se zcela bez humoru plete absolutně do všeho. Co se stane v show Tvoje tvář má známý hlas dnes večer? Začne Pazderková už konečně brzdit?

Iva Pazderková zazářila v první řadě Tvoje tvář má známý hlas, a tak to mělo také zůstat. Kromě svého talentu, který jí rozhodně nemůžeme upřít, vystupovala jako pokorná diva s ostrým humorem.

Iva se dostala do povědomí diváků a nesmazatelně se zapsala jako rázná ženská s všestranným nadáním. A tady to mělo skončit. Jenomže kdo chce moc, nemá nic. Pazderková chtěla ze své rychle nabyté slávy vytřískat evidentně co nejvíce.

Pokud by v druhé řadě zasedla do poroty a hodnotila výkony soutěžících, to by možná i diváci přežili. Ale co je publiku už hodně proti srsti, je její arogantní a povýšené chování Pazderková se ve Tváři vyskytuje mnohem více než ostatní porotci, ale také než soutěžící. Kromě toho, že sedí v porotě, tak dělá kouče soutěžícím a ještě si velmi ráda střihne sólo vystoupení. Je prostě těžce PŘEPAZDERKOVÁNO!

Navíc Iva novou roli nezvládá úplně na jedničku. Ani na dvojku. Její ostrovtip se v posledních díle Tváře mění ve snůšku arogantních poznámek. Na soutěžících je stále častěji vidět, že absolutně nevědí, zda to Iva myslí ve srandě, nebo vážně.

Pazderková by se možná měla trochu vzpamatovat a uvědomit si, že celá soutěž se netočí kolem ní. Své podivné poznámky by měla zmírnit Jasně, v první řadě její originální uštěpačné vtípky všechny ohromily. Tohle od něžné blondýnky, která do té doby byla viděna na televizních obrazovkách jen sporadicky, nikdo moc neočekával. A všechny nás to moc bavilo.

Ale v současné době už nejde o žádný ostrovtip, ale o poznámky, které nejsou vtipné ani inteligentní. Možná Pazderková nabyla takového sebevědomí po tom, co sbalila postprodukčního koordinátora Hynka, který má na starosti finální podobu soutěže. Psali jsme ZDE

Jak se to asi mohlo stát, že Iva v nedělní Tváři zazářila se svým vystoupením á la Britney Spears hned v úvodu? Má nějakou tu "tlačenku" v zákulisí?

Iva by prostě měla ubrat. Nemusí být všude dvakrát. Nemusí mluvit pořád. Může prostě zvolnit své vražedné tempo a přestat si hrát na afektovanou dámičku, ze které naskakuje husí kůže. A měla by si hlavně uvědomit, že v show není sama. Pak to zase bude dobré a diváci i soutěžící ji zase budou milovat.

Související články

Další články