Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Iva Pazderková má jako zrzka šmrnc. Dokonce to mezi nimi s Kohákem jiskřilo!

Pazderková se s barvou vlasů změnila.
Zdroj: Profimedia.cz/TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Show Tvoje tvář má známý hlas pořád překvapuje. A překvapuje i herečka a zpěvačka Iva Pazderková (36), která sedí v porotě. V neděli jí to totiž s jejími novými vlasy moc slušelo. A Jakub Kohák (42) měl na ni dokonce erotické narážky!

Iva Pazderková se v show Tvoje tvář má známý hlas objevila v nové image. Svoji hřívu přebarvila na zrzavou a má teď mnohem větší šmrnc. U ní by se mohlo i říct, že s novými vlasy přišla nová Iva. Všechny totiž mile překvapila. Nepůsobila arogantně, byla milá a vtipná. A dokonce si toho všiml i její kolega, porotce Jakub Kohák.

Ten měl totiž na Ivu několik erotických narážek a chvílemi tam bylo pěkně dusno. Vše vyvrcholilo, když se na pódiu objevil krasavec David Gránský (24), která zpíval Justina Biebra a byl u toho polonahý.

A Ivu David rozhodně nenechal chladnou. Asi si představovala, jak by to vypadalo, kdyby byl právě David po jejím boku. A tak mu musela zalichotit. „No, tobě bych kopačky nikdy nedala,“ řekla mu s úsměvem.

Toho se ale hned chytil Jakub Kohák, který to nenechal jen tak. „Ty bys totiž nedala kopačky vůbec nikomu,“ dobíral si ji. Ivu to ale nechalo chladnou. Že by za to mohly její zrzavé vlasy?

Související články

Další články