Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Italy na silnicích ohrožovaly dvě české missky, víme, o co šlo!

Zdroj: ŠKODA AUTO
+ Další 3 fotografie

Když se Škodovka rozhodovala, která krásná děvčata vzít na zkušební jízdu nové Škody Rapid Spaceback, Denisa Domanská (21) spolu s Lindou Bartošovou (19) byly jasnou volbou.

Zřejmě proto, aby se zamezilo dopravním nehodám na území ČR, vyslala se děvčata o pár stovek kilometrů jižněji, k italskému jezeru Garda.

Bartošová, kterou již nějaký ten pátek trápí nevěrný přítel, a Domanská, kterou trápí hlavně zkoušky na medicíně, tak provětraly nejen auto, ale i svoje hlavy.

Missky po zdolání cca tří set kilometrů serpentin kolem jezera pak podaly hlášení. Jede to prý lépe bez zatažené ruční brzdy, když v automatu dupnou na spojku, udělá se jim na čele boulička, nový Rapid má dostatek zrcátek, ale klidně se může přidat, a chybí prý snad jen stojánek na lak na nehty. Souhlas.

Holky byly zkrátka z téhle fungl nové Škodovky nadšené. „Je to první young, fresh Škoda, která se určitě bude líbit mladým lidem, jako jsem já,“ pronesla za volantem kráska Domanská. A určitě má pravdu. Na rozdíl od Audi A3 nebo VW Golf je tohle auto finančně dostupnější a přitom se svým kolegům, co se jízdních vlastností týká, v pohodě vyrovná.

Do Itálie se spolu s Domanskou a Bartošovou vydaly i redaktorky eXtra.cz, jejich exkluzivního videa z místa činu se dočkáte již brzy.

Související články

Další články