Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Italští fotbaloví fanoušci jsou v euforii: Sexy playmate fandí jejich klubu! ODHALENÉ SNÍMKY V NAŠÍ FOTOGALERII

To je ale kus.
+ Další 4 fotografie
Mezi italskými fanoušky se strhla obrovská mela. Nebylo to ale kvůli fotbalu, nýbrž díky jedné z fanynek. Interu Milán totiž fandí luxusní kočička, která je navíc playmate!

April Summers je přitom zrádkyně. Nechala totiž jako londýnská rodačka nechat stát ladem Tottenham, Arsenal nebo Chelsea a vybrala si klub z Itálie. K srdci jí přirostl Inter Milán a právě tento klub s láskou propaguje na svém těle.

Je do něho tak zamilovaná, že dokonce komentuje i dění v klubu, a to prostřednictvím videí. Ta navíc nejsou ledajaká. April na nich vystupuje v plavkách a předvádí svoje křivky. Ano, ty křivky, díky kterým se stala playmate!

Hodně ji potěšilo, že se klub zbavil trenéra Franka de Boera, navíc ji to nastartovalo k tomu, že už hledá nového kouče. „Dobrou volbou by podle mě mohl být bývalý kouč Villarrealu Marcelinho,“ komentovala Summers. No, tak uvidíme, zda na ni vedení klubu dá…

Mohlo by vás zajímat

Další články