Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Itálie má svou sestru Smrt: Zabíjela otravné pacienty a fotila se s jejich těly! Snímky unikly na veřejnost!

Danieli Poggiali vraždila pacienty a ještě si s nimi dělala selfie.
+ Další fotografie

Do médií unikly odporné obrázky Danieli Poggiali (42), zdravotní sestry, která měla zabíjet „otravné“ pacienty a po jejich smrti se s nimi fotit.

Itálie řeší skandál nebývalých rozměrů. Zdravotní sestra z města Lugo, ležícího ve střední Itálii, byla zatčena kvůli podezřele vysokému úmrtí pacientů při její službě. Podezřelých úmrtí je 38.

Nařízená pitva poslední zemřelé pacientky při službě Danieli Poggiali prokázala v těle osmasedmdesátileté ženy abnormální množství chloridu draselného. Draslík je velmi účinný jed, který je v těle nezjistitelný po 48 hodinách.

Zdravotní sestra byla zatčena před měsícem, teď však unikly do médií fotografie, které byly pořízeny v lednu 2014 jednou z jejích kolegyň. Ta tvrdí, že jí Danieli Poggiali vyhrožovala. Sestřička se nechala zastrašit a Danieli fotila u mrtvého pacienta, který ležel na lůžku s otevřenou pusou. Její kolegyně uvedla, že Danieli byla v naprosté euforii po tom, co pacient zemřel, a trvala na tom, že chce mít fotografii vedle jeho mrtvého těla. „Bála jsem se říct jí ne. Je velmi pomstychtivý člověk. Byla schopná dávat pacientům projímadla, aby sestry, které se s ní střídaly na další směně, měly velmi těžkou službu,“ dodala.

Obě sestry dostaly z nemocnice výpověď. Danieli Poggiali popírá, že by pacienti, se kterými se fotografovala, byli již mrtví, a obhajuje se tím, že ve chvíli, kdy fotografie vznikaly, byli pacienti pouze v bezvědomí.

Mohlo by vás zajímat

Další články