Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Internetem se šíří nebezpečná hra pro děti. Několik chlapců už kvůli ní přišlo o život!

Nebezpečná hra se rozmohla mezi dětmi. (Ilustrační foto)
Zdroj: profimedia.cz
Na internetu se objevila smrtelně nebezpečná hra "Choking game", kvůli které už zemřeli minimálně tři malí chlapci. Kvůli krátkodobému pocitu euforie se děti vědomě dusí a dívají se u toho na sebe do zrcadla. Hra se šíří nebezpečně rychle a návod je na internetu.

Na internetu se objevila životu nebezpečná hra, které podlehly dokonce i děti. Jen proto, aby zažily pocit euforie, riskují vlastní životy. Vše spočívá v tom, že si přeruší přívod kyslíku do mozku a začnou se dusit. Na případ upozornil portál Daily Mail.

Na nebezpečnou hru doplatili už minimálně tři malí chlapci. Kvůli experimentu zemřel 10letý Alfie z Herefordu, 12letý chlapec z Birminghamu a 13letý školák z Brisbane. Nic přitom nenasvědčovalo tomu, že by se měla stát taková katastrofa. Všichni nejspíše našli návod na internetu.

Když se Alfie vrátil ze školy, udělal mamince čaj a šel si hrát do svého pokoje. Byl usměvavý a veselý. Jenže se rozhodl pro nebezpečnou hru, která ho stála život. „Později večer jsem na něj volala a neodpovídal,“ popsala tragédii jeho matka Louisa. Když se dostala do pokoje, měl kolem krku omotaný šátek a druhý konec byl připevněný ke klice od dveří. Matka se ho pokusila oživit, ale marně. Chlapec byl už mrtvý. „Byl to tak veselý kluk. Opravdu netuším, co se stalo. Nemám pro to žádné vysvětlení,“ řekla se slzami v očích.

Vyšetřovatelé si všimli, že měl chlapec natočené zrcadlo tak, aby viděl, jak ztrácí vědomí. Podle nich hrál hru s názvem "Choking game, která se šíří velmi rychle mezi mladými lidmi.

Z obrovské tragédie se vzpamatovávají i rodiče 12letého chlapce z Birminghamu, který se oběsil kvůli stejné hře. Následně podnikli velkou kampaň, aby zabránili dalším dětem v hazardování se životem. Děti ale umírají dál. Další obětí nebezpečné hry byl 13letý školák z Brisbane, který na ni narazil na internetu.

Hra se šíří i pod názvem „The good boys game“, protože k dosažení euforie nepotřebujete drogy ani alkohol. Hra je ale životu nebezpečná a děti si to jen stěží uvědomují!

Související články

Další články