Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Internet si utahuje z Majka Spirita: Na jeho proslov v Hlase vznikla drogová parodie!

Internet si utahuje z Majka Spirita: Na jeho proslov v Hlase vznikla drogová parodie!
Zdroj: YouTube

Michal Dušička alias slovenský rapper Majk Spirit (29) a toho času porotce Hlasu ČeskoSlovenska nedávno během přenosu všechny překvapil tím, když se po jednom z vystoupení finalistů rozhodl, že si v přímém přenosu uleví na duši a ohradí se proti animované legrácce, kterou na něj nachystali vtipálci z Lokal TV.

Parodické video si utahuje nejen z něho, ale z hip hopu obecně, a Spirit hodlal nastolit spravedlnost a přede všemi se sebeobhájit s rukou na srdci a naléhavými slovy.

A zatímco na jeho facebookovém profilu, kam si toto emotivní video nasdílel, se to hemží jen samým tleskáním, podporou a pochvalou, jinde to tak úplně není, hlavně na kanále YouTube jsou komentáře trochu jiného ražení

Tam Majk Spirit už tolik podpory nemá, a proto asi bylo jen otázkou času, kdy si někdo udělá srandu právě z jeho proslovu. Celý jeho výstup byl předabován a Spirit v něm "mluví" o užívání a propagaci marihuany, zatímco mu diváci nadšeně tleskají.

Zdá se, že si Majk Spirit neměl z animovaného videa na Lokal TV tolik dělat a raději to nadneseně přejít. Jeho dost neadekvátní reakce je samozřejmě pro vtipálky jak červený hadr pro býka. Tak snad se zase nebude během středečního finále Hlasu obhajovat a konečně pochopí, že trocha nadhledu by neškodila.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy