Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Internet si dál utahuje z Babiše, coby bývalého konfidenta STB! Chystá český James Bond mezitím spolupráci s komunisty?

Andrej Babiš na jedné z karikatur.
+ Další 2 fotografie

Potravinářský a nyní už i mediální magnát Andrej Babiš a jeho hnutí ANO dál kralují internetovým fórkům na téma blížících se parlamentních vo­leb.

Lídr „podnikatelské strany“ čelí hlavně vtípkům, které připomínají jeho předlistopadovou spolupráci se Státní bezpečností, o které sám Babiš rád prohlašuje, že pracoval pro tu „hodnou STB“, neb tu prý za komunismu byly Státní bezpečnosti dvě, o čemž většina společnosti neměla dlouho tušení.

Oligarcha Babiš a někteří jeho lidé mezitím zjevně nevylučují možnost, že by po volbách spolupracovali třeba i s „hodnou částí“ Komunistické strany. „Hnutí ANO nebude odmítat spolupráci se slušnými a schopnými, ať jsou vlevo, nebo vpravo,“ napsal Babiš pro Právo a mnohým zatrnulo, neb jim začíná docházet, že po volbách mohou vznikat koalice, které by asi nejen řada voličů „nových“ stran před volbami od svých favoritů nečekala.

Mohlo by vás zajímat

Další články