Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Instanews: Eva Herzigová ukázala dokonalou postavu u moře

Zdroj: Se souhlasem Elišky Bučkové a Evy Herzigové
+ Další 2 fotografie
Fotky uvnitř

Herečka Veronika Arichteva (35) se pochlubila maminkou, Monika Leová (29) se pochlubila rodinnými snímky z výletu, modelky Eva Herzigová (48) a Eliška Bučková (31) svedly boj o nejplošší bříško a americká modelka Chrissy Teigen (35) se veřejně omluvila za svoje tweety a komentáře.

Monika Leová na výletě

Herečka a moderátorka Monika Leová (29) se pochlubila rodinnými fotkami z vanu. "Mia si krásně zvyká na druhý domov na kole," připsala Monika pod snímky z Opatova.

Eva Herzigová má dokonale ploché bříško

Modelka Eva Herzigová (48) se pochlubila svým dokonale plochým bříškem. To vystavila v černém crop topu a dlouhé sukni. S botami už si hlavu nelámala. Nutno dodat, že postavu má Eva stále výstavní.

Eliška Bučková ukázala tělo v plavkách

Modelka Eliška Bučková (31) se pochlubila svým opáleným hubeným tělem v pruhovaných bikinách. Šortky si Eliška rovnou i rozepla, nejspíš už se viděla v bazénu.

Chrissy Teigen se veřejně omluvila ze svoje tweety a komentáře

Americká modelka Chrissy Teigen (35) se veřejně omluvila všem, které v minulosti na sociálních sítích urazila. "Byla jsem nevyzrálá a svých činů lituji," uvedla Chrissy. Ta například tehdy teprve šestnáctileté hvězdičce Courtney Stodden (26) psala, aby se zabila.

Veronika Arichteva se pochlubila maminkou

Herečka Veronika Arichteva (35) vystavila na Instagramu maminku, která oslavila narozeniny. "Díky, že nikdy nezkazíš žádnou srandu, že ti můžu kdykoliv zavolat a ty to zvedneš a taky, že jezdíš hlídat," vzkázala mamče Veronika.

Související články

Další články