Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Instadívka Simona: Žhavou sportovní reportérku si pletou se světoznámou modelkou

Zdroj: Se souhlasem Simony Leskovské
+ Dalších 5 fotografií
Instagirl

Simona Leskovská (30) je dnešní Instagirl. Mrkněte se do naší galerie s úchvatnou sportovní reportérkou. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Simona Leskovská je modelka i sportovní reportérka

Pod přezdívkou @simonaleskovska ji na sociální síti Instagram sleduje přes 70 tisíc fanoušků. Živí se jako sportovní reportérka, probojovala se do finále Miss Slovakia 2015. Je to nadšená milovnice sportu a modelka. Kráska původem ze Slovenska své fanoušky láká na nespočet fotek v plavkách. I díky nim vede ostatní ke zdravému životnímu stylu.


Krásná Slovenka inspiruje ke sportu

"Bez sportu si neumím svůj život představit," přiznává Simona. Je pro ni obrovskou vášní, která jí dodává hnací motor. "Učí mě vytrvalosti a sebedisciplíně," říká.

"Sport a fitness mě také naučily vytrvalosti, motivují mě k lepším výkonům nejen při sportu, ale také v profesním životě," dodává Simona s tím, že se sportu nikdy nevzdá. Snad i proto se jí přezdívá česká Irina Shayk, které jako by skutečně z oka vypadla.

"Pokud chceš něčeho dosáhnout, musíš prostě makat," prozradila Simona Leskovská heslo, kterým se řídí celý život. Věří, že své limity si určuje člověk sám. "Každý den může být o trochu lepší než včera, je potřeba jenom vytrvat a výsledky se dostaví," dodává.

Podívejte se do galerie na uhrančivou Simonu.

Související články

Další články