Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Instadívka Denisa: Půvabná blondýnka je dokonalou kopií hvězdy Hry o trůny

Zdroj: Se souhlasem Denisy Kokořové, Studio Home Box Office
+ Dalších 7 fotografií
Instagirl

Denisa Kokořová je dnešní Instagirl. Mrkněte se do naší galerie s fotkami české Daenerys, která jako kdyby postavě ze seriálu Hra o trůny z oka vypadla. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Denisa Kokořová vypadá jako hvězda Hry o trůny

Zřejmě se všichni shodneme na tom, že když Bůh rozdával krásu, stála influencerka Denisa Kokořová v první řadě. Tahle půvabná blondýnka navíc učaruje všem fanouškům populárního seriálu Hry o trůny, vypadá totiž, jako kdyby z oka vypadla jedné z hlavních postav, khaleesi Daenerys Targeryen. Tu v sérii ztvárnila britská herečka Emilia Clarke (34), jež během natáčení nosila dlouhou platinovou paruku. Tu Denisa ale rozhodně nepotřebuje.


Česká Daenerys miluje zvířata a má styl

Pod přezdívkou @denisakokorova sleduje Denisu na sociální síti Instagram přes 54 tisíc lidí. Krásná influencerka má svůj profil navíc opravdu vyladěný, disponuje totiž obdivuhodným estetickým cítěním. Pohled na její Insta je tak pastvou pro oči.

Hubeňoučká blondýnka zásobuje fanoušky fashion fotkami, snímky kosmetiky, ale třeba i dobrého oběda či nějakého toho dortu. Pokud hledáte nevkusnou fotku, u Denisy nepochodíte.

Čas od času se také pochubí fotkami se svými mazlíčky, zvířaty totiž žije. Má pejsky Shortyho a Ami, často se také ukazuje s koníkem. "Co mě dělá nejšťastnější? Mít kolem sebe plno zvířat," říká instagramová modelka, která se narodila ve znamení Berana a které fanoušci neřeknou jinak než: Nádherná.

Související články

Další články