Poslední díl erotické trilogie běží právě v kinech. 50 odstínů temnoty už si nenechala ujít spousta zamilovaných dvojic, které se filmem chtějí nechat inspirovat a sexuální praktiky hlavních hrdinů vyzkoušet doma o valentýnské noci. Ústředními postavami jsou Anastasia Steel a Christian Grey.

Dějová linie je poměrně jednotvárná. Anastasia byla zakřiknutou starou pannou, které vadilo, že ji občas Christian chce naplácat. V průběhu dalších dílů jí to vadit přestalo a Christian se trochu uklidnil. Postelové radovánky si tedy užívají v míře, která vyhovuje jim oběma.

I přes plytký děj nám může film dopomoci k lepšímu sexuálnímu životu. V mučírně, kterou Christian ve třetím díle přestaví na dětský pokoj, jsou totiž k vidění věci! Nasoukejte se o sváteční noci do sexy prádélka a nakupte si s partnerem výbavičku. Důtky, bičíky i Venušiny kuličky nejsou rozhodně od věci.

Nejen s tím si hrdinové filmu hrají. Mučírnu s červenými stěnami si můžete také snadno vytvořit. Stačí k tomu jen trocha fantazie. Červené šátky na stěnách postačí. Nezapomeňte si vyvěsit na dveře improvizované mučírny rozpis, kdy máte oba čas. Zvrhlé činnosti pak můžete opakovat nejen na Valentýna, a to vašemu vztahu jenom prospěje. Mlátit se pak můžete pravidelně hlava nehlava.