Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Inspiroval Petra Nedvěda kolega Jaromír Jágr? Legenda si pořídila o 23 let mladší modelku

Tráví spolu hodně času.
+ Další 4 fotografie
Petr Nedvěd (46) tají svoji lásku déle než půl roku, ale teď je to venku. Novým objevem hokejové legendy je mladá a půvabná modelka Nicole Volfová (23), se kterou se poznal v Miami a byla to podle jejích slov láska na první pohled.

Česká hokejová legenda Petr Nedvěd už není k mání, dámy! Ukázal svoji půvabnou přítelkyni, která se živí jako modelka v zahraničí, ale pochází z Karlových Varů. Řeč je o sexy brunetce Nicole Volfové, která je sice o 23 let mladší než Petr, ale jejich vztah vypadá opravdu nadějně.

I když v minulosti hokejistovi manželství nevyšlo a vztah s modelkou Veronikou Vařekovou se rozpadl právě kvůli nedostatku času a pracovnímu vytížení, tady by to hrozit nemělo. Petr už kariéru pověsil na hřebík, a tak má spoustu času se věnovat své smyslné kočičce.

„Řekla bych, že spolu trávíme hodně času, nestrádáme,“ řekla pro Blesk.cz Nicole. „Jsme spolu už od konce loňského léta, ale převážně pobýváme v Miami. Potkali jsme se náhodou, na večeři v jedné restauraci v Miami. Přeskočila taková jiskra,“ dodala modelka.

Petr Nedvěd se vyjádřil, že věkový rozdíl mu nepřekáží, a stejně je na tom i jeho partnerka. Snaží se společně trávit co nejvíce času, a pokud bude možnost, bude s Nicole lítat do různých zajímavých destinací, kam ona pojede pracovně. Zatím neplánují svatbu či potomky, vše nechávají plynout přirozeně.

Inspiroval se Petr Nedvěd snad kolegou a hokejovou legendou Jaromírem Jágrem? Nebo je to jen pouze náhoda, že si našel krásnou českou modelku v USA a je mezi nimi také velký věkový rozdíl?

Mohlo by vás zajímat

Další články