Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Inně Puhajkové ruply nervy a drsně se opřela do hokejisty, který srazil Jágra: Použila hodně ostrá slova

+ Dalších 9 fotografií
Včera při zápase WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem došlo na první pohled k vážnému zranění Jaromíra Jágra (46). Ten se totiž střetl s protihráčem Markem Sikorou (31) a po nárazu zůstal chvíli bezvládně ležet na zemi. Nakonec se ale Jágr vzchopil, postavil a odešel na střídačku. Následně musel ale být převezen do nemocnice. To neskutečně rozlítilo Jágrovu bývalou přítelkyni Innu Puhajkovou (31) a s ostrými slovy na adresu Sikory rozhodně nešetřila.

Jaromír Jágr (46) se po střetu s protihráčem Markem Sikorou skácel k zemi a zůstal bezvládně ležet. Po chvíli se ale přece jenom hokejový velikán zvedl a odkráčel z posledních sil na střídačku, kde ho ošetřil doktor a následně musel být převezen do nemocnice.

Tam mu byl diagnostikován otřes mozku. O nic vážnějšího by se ale jednat nemělo. Sikora, který hvězdu NHL srazil, se nechal slyšet, že takhle to v hokeji zkrátka chodí.

„Osobně asi ne, Jardu neznám. Já se mohu omluvit jedině tak, že věřím, že se mu nic nestalo a že bude fit. Ale nevím, jestli se to vůbec dělá nebo nedělá. Teď jsem měl zlomený obratel a taky mi nikdo nepsal. Jarda je tolik zkušený hráč, že ví, že se to někdy v hokeji stane. Jdeme dál, snad bude zdravý,“ sdělil portálu TN.cz.

Celá situace ale naprosto rozlítila bývalou přítelkyni Jaromíra Jágra. „Tohle může udělat jen totální kokot. Doufám, že si pan mistr Sikora své dvě vteřiny slávy užil,“ napsala Inna Puhajková (31) na sociální sítě.

Inně doslova ruply nervy a pokračovala dál: „Dost se divím, že od Kladenských nedostal na ciferník. V NHL by tohle bylo spoluhráči okamžitě potrestáno,“ dodala naštvaná Inna.

Mohlo by vás zajímat

Další články