Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková truchlí po mrtvé modelce Netolické (†26). Na Facebooku napsala vzkaz, který vás rozbrečí!

Inna Puhajková znala Kateřinu velmi dobře.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Moderátorka Sportovních novin televize Nova Inna Puhajková (28) byla velkou kamarádkou zemřelé modelky Kateřiny Netolické (†26). Tu v neděli našel její bratr doma mrtvou.

Netolická byla slavnou hvězdou světového modelingu, předváděla ve všech známých metropolích a stala se tváří několika významných kampaní. Právě díky práci v módní branži se potkala s Innou, která je ze smutné zprávy naprosto zdrcená.

„Byla jsi tak krásná, mladá, úspěšná a talentovaná. Vždycky jsem si myslela, že tvoje hvězda bude stoupat jen a jen vzhůru, místo toho znenadání uhasla. Bolí mě u srdce při myšlence, že už tu nejsi… Měla jsi toho ještě tolik před sebou… Odpočívej sladce, Kačí,“ napsala Puhajková na Facebook. Innu smutná zpráva zastihla na dovolené v Dubaji.

Netolickou našel doma její bratr poté, co dlouho nebrala telefon. Lékař, který byl přivolán na místo, nedokázal určit přesnou příčinu smrti, ale vyloučil jakékoliv cizí zavinění, na těle Kateřiny prý nebyly žádné známky sebepoškození. Objevují se spekulace o tom, že modelku zabil plyn z karmy. V bytě byli nalezeni mrtví i její dva psi. Některé kamarádky tvrdí, že modelka dříve trpěla psychickými problémy. Výsledky soudní pitvy by měly být známé v pátek.

Související články

Další články