Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Inna Puhajková detailně o drsném vyhazovu Michala Hrdličky: Co ji nejvíc překvapilo?

Sporťáka už v televizi neuvidíte!
+ Další 2 fotografie
Frajírek z Novy Michal Hrdlička dostal padáka. A to podle jeho kolegyně Inny Puhajkové pěkně drsného. Televizi už přestaly bavit sporťákovy výstřelky a nemožné chování na veřejnosti plné alkoholu, močení na ulici a ohmatávání cizích slečen.

Většina redakce si oddychla, ale jeho kolegyně a kamarádka Inna Puhajková (30) smutní. Ještě spolu s Petrem Suchoněm tahle partička ráda obrážela pražské bary a uměla si užívat noci.

Jenomže teď se tým rozpadl. „Překvapilo mě to. To je vše, co k tomu mohu říct. Michal měl na celý srpen normálně naplánované služby,“ svěřila se Inna serveru Blesk.cz.

To znamená, že rozhodnutí o vyhazovu muselo přijít pěkně rychle a Michal Hrdlička šel na hodinu. Služby se píšou na týden dopředu, takže vedení zasáhlo opravdu tvrdě a rychle. Vlastně o ničem nikdo neměl ponětí. Možná ani Hrdlička ne.

Michal Hrdlička si stihl za pár let udělat docela slušnou kariéru. Proslavil se hlavně díky oblíbené moderátorce Lucii Borhyové (38), se kterou má dceru Lindu. Jenomže po jejich rozchodu to s ním šlo z kopce. Diváci ho přestali mít rádi a jeho opilecké řádění mu také u zaměstnavatele nepomohlo.

Navíc může sporťák rovnou zapomenout na jakékoliv odstupné, jak eXtra zjistilo. „V televizi pracoval jako externista, takže nemá nárok na žádné peníze navíc. Ostatní sporťáci jsou rádi, že je konečně pryč, protože měl ze všech nejvíc peněz, ale nejmíň z nich pracoval,“ prozradil eXtra.cz zdroj z Novy.

Bývalý moderátor se ale nemusí vůbec bát budoucnosti. Bohatí rodiče ho určitě spát pod mostem nenechají.

Mohlo by vás zajímat

Další články