Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Indigové, křišťálové a duhové děti: Kdo jsou, jak je poznáte a k čemu jsou předurčené?

Zdroj: profimedia.cz

Určitě jste o těchto pojmech už někdy slyšeli, ale možná nevíte, co znamenají.

Indigové děti

Je to generace, která se narodila někdy v polovině 80. let minulého století, vyznačující se zvláštními schopnostmi i chováním. Poznáme je podle toho, že v jejich auře převažuje indigově modrá barva.

Křišťálové děti

V polovině 90. let se pak rodily křišťálové děti, které mají o dost jemnější energii než ty indigové.

Duhové děti

Ty se rodí od roku 2005. Říká se, že jejich duše nemají žádnou karmu a že přicházejí na naši planetu úplně poprvé.

Všechny tyto vyspělé duše údajně přišly na Zemi proto, aby osvobodily lidi od všeho omezujícího a svazujícího a pomohly jim se dostat se na vyšší úroveň. Jsou to děti vysoce inteligentní, kreativní, nesnášejí autority a omezení, vždy říkají, co si myslí, a mohou působit asociálně. Komunikují velmi lehce se zvířaty, rostlinami, jinými dětmi a s přírodou. Bývají alergické na spoustu věcí, co se týče stravy, akceptují pouze tu organickou. Často se z nich stávají samotáři, protože je jejich vrstevníci stejně nechápou. Mají sklony k plačtivosti. Jsou netrpělivé a mají silnou intuici. Aby mohly objevit samy sebe, potřebují od svého okolí a hlavně rodiny velkou podporu.

Lékaři takové děti nazývají dětmi s lehkou mozkovou dysfunkcí a jejich vesmírné nadání je v podstatě bráno jako mentální porucha. Ti také často tvrdí, že pokud chceme zakrýt špatnou rodičovskou výchovu, stačí prohlásit, že máme doma indigové (duhové, křišťálové) dítě.

Je jen na každém, pro jaký pohled na věc se rozhodne.

Související články

Další články