Zac Efron, oblíbený hollywoodský hezounek, sice vypadá jako hodný kluk, ale průšvihů už má za sebou hodně. Tentokrát se popral na ulici. Výjimečně je v tom ale nevinně.

Podle prvních fotografií to vypadalo, že se Zac připletl do pouliční bitky, ve které utrpěl i několik krvavých šrámů na obličeji. Nakonec se ale ukázalo, že jde o záběry z připravovaného filmu We Are Your Friends, ve kterém ztvární Efron hlavní roli. Fanynky si můžou oddechnout a přestat kolabovat z představy, že jejich zlatíčko přišlo k úhoně, a my si můžeme zrekapitulovat, co se Zacovi zatím povedlo spáchat v reálném životě a nejen ve filmu.

Zac působil docela dlouho jako slušňák, chodil se svou kolegyní z filmů Vanessou Hudgens a v souvislosti se skandály se o něm nepsalo. Nakonec se i jemu stalo prokletím to, že se stal slavným v útlém věku a slávu neunesl. U dětí, z kterých udělá společnost Disney hvězdu, to dopadá vždy stejně. Drogy, alkohol, problémové chování i vztahy. Viděli jsme to u Britney Spears, Lindsay Lohan a v podstatě přímém přenosu to sledujeme u Miley Cyrus.

Dětský idol začínal jako hvězda filmu Muzikál ze střední. Postupně rostl do krasavce, na kterého nakonec prasklo, že se několikrát léčil ze závislosti na kokainu. Objevil se také na tajném sexlistu Lindsay Lohan, na který si měla herečka zapisovat muže, se kterými strávila noc. V podstatě ihned po opuštění z léčebny spadl a zlomil si čelist. Zlí jazykové tvrdí, že své propuštění slavil tak vehementně, až došlo k ošklivému pádu, který vyžadoval několikatýdenní léčbu. Při dalším incidentu se i se svým bodyguardem v nočních hodinách pohyboval v chudinské oblasti Skid Row v Los Angeles. Byl tam údajně napaden a bránil se ve stylu, který je mu vlastní. Z auta vytáhl láhev vodky a hodil ji po útočnících.

Léto trávil s herečkou Michelle Rodriguez. Že je to bývalá přítelkyně modelky Cary Delevingne a ještě před pár měsíci se prezentovala jako velmi náruživá lesbička, krásně zapadá do nezřízeného života, který se mladý herec rozhodl vést.

Po tom všem nikdo ani nezapochyboval o pravosti fotografií, na kterých se herec pere se skupinou výrostků na ulici. Ale jak se záhy ukázalo, vše není tak, jak se zdá, a pro tentokrát se jedná o momentky z natáčení. Zdá se, že by se Zac Efron mohl začít loučit se svým bouřlivým mládím. A co si budeme povídat, už je nejvyšší čas.