Amerika se může jít klouzat! Už i Česko má svého sexy vězně! Není jím nikdo jiný než čerstvě propuštěný Jiří Kajínek! Sotva vylezl z vězení ve svém zářivě zeleném body, ženy se mu doslova vrhají do náruče! A nemluvíme jenom o jeho milé Magdě. Ve vězení viditelně nabral svalovou hmotu, což podtrhl upnutým outfitem. Není divu, že jsou z něj ženy na větvi.

Jeremy Meeks díky své fotce na policejním Facebooku odstartoval kariéru modela, když byl ještě za mřížemi. Jak to bude s naším Jirkou? Stane se tváří kampaně pro Adidas? Bude mít i další nabídky ze světa modelingu?

Herci a zpěváci se evidentně mohou jít klouzat! V očích žen nyní frčí vězni! Co na tom, že možná seděli za nějaké hrůzné zločiny, hlavně že mají pořádné svaly a jsou sexy! A jak to máte vy, milé dámy, také vás přitahují zlobiví kluci, co právě vyšli z vězení?

Také patříte mezi submisivní samice, které přitahuje nebezpečí? A pokud ano, jste spíš na Meekse, nebo na Kajínka? My máme jasno! Meeks je možná sexy samec, ale Jirka si jednoznačně získal naše srdce!