V pětihvězdičkovém hotelu v Turecku si hosté zrovna vychutnávali odpočinek u bazénu, když v tu chvíli mezi ně vtrhli muži v arabském oblečení a s imitacemi zbraní v ruce. Jenže že jde o atrapy, to nikdo z hostů netušil. Lidé začali panikařit, schovávat se a utíkat pryč.

Na jednoho muže dokonce jeden ozbrojenec začal z kanystru s nápisem „benzin“ lít tekutinu, načež vytáhl zapalovač a začal škrtat.

Až po dlouhých minutách lidé zjistili, že jde o podivný vtípek hotelového personálu, který se na účet hostů náramně pobavil. Nám to vtipné nepřipadá a bezmozek, který tohle vymyslel, by měl okamžitě dostat minimálně padáka. „Takhle si hotel představoval zábavu. Měli dojem, že to bude vtipné, když budou lidé pobíhat kolem bazénu převlečení za teroristy,“ uvedl jeden ze svědků pro The Sun.

V hotelu byli ubytováni především britští turisté, kteří mají stejně jako zbytek světa v paměti útok v Tunisku před šesti týdny. Mezi turisty na pláži tehdy přišel třiadvacetiletý Sajfaddín Rizkí, který do nich začal pálit ze zbraně. Zabil 38 lidí, z toho 30 pocházelo z Británie.