Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

I vy můžete sbalit Emmu Watson! Teď chodí s obyčejným ajťákem!

Emma sbalila obyčejného kluka. A má z toho radost!
+ Další fotografie
Emma Watson má kluka! Je to o 10 let starší machr přes IT a páreček má za sebou společnou desetidenní dovolenou v romantické chaloupce u moře. Její vyvolený se jmenuje William Knight, ale nechává si říkat Mack. S Hollywoodem nemá nic společného, což je přesně to, co Emmě vyhovuje.

Představitelka Hermiony se ve vztazích už několikrát spálila. Aby ne. Je mladá, krásná, úspěšná a snem mnoha mužů. Musí pro ni být těžké odhadnout, jestli ji někdo doopravdy chce, nebo se bude po první noci jenom chlubit skalpem. Teď to ale vypadá, že našla hodného a sympatického kluka. A co víc! Tenhle týpek nemá se světem šoubyznysu vůbec nic společného!

William Knight (35) pracuje v IT, konkrétně šéfuje společnosti, která vyvíjí softwary. Ve firmě je hodně vysoko, ale jeho příjem samozřejmě ani zdaleka neodpovídá platu hollywoodské hvězdy. To ale Emmě (25) vůbec nevadí. Její přátelé tvrdí, že vždycky toužila poznat partnera mimo filmovou smetánku a obyčejný kluk, který je úspěšný v tom, co dělá, byl jejím snem.

William si nechává říkat od kamarádů Mack a rád běhá maratony, chodí do přírody na túry a věnuje se své firmě. S Emmou už mají za sebou první dovolenou. Deset dní bydleli na luxusním ranči v Kalifornii s výhledem na moře.

Tak snad jim to vyjde a William nezačne časem na Emmu žárlit.

Mohlo by vás zajímat

Další články