Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

I takový byl fotbalista David Bystroň: Opustil ženu kvůli její nejlepší kamarádce a o syna se nezajímal!

Dohnala ho snad vina?
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
Fotbalista David Bystroň ukončil předčasně svůj život oběšením. Příčinou sebevraždy byly údajně neskutečné dluhy, ale i osobní problémy. Jeho bývalá žena nyní promluvila o tom, jaký byl Bystroň jako táta.

„David mi hodně ublížil. Opustil mě s nejlepší kamarádkou,“ řekla fotbalistova ex Barbora pro Blesk.cz. Syna Dominika prý od začátku vychovává sama. Bystroň kvůli finančním problémům prý často ani nezvládal platit alimenty.

„Ze začátku chtěl, ale potom prostě byl hodně pod vlivem nové partnerky Veroniky. Vzala dítěti tatínka a řekla mu: Buď já, nebo dítě. Takže on si vybral raději ženskou. No a pak litoval, že nevidí svoje dítě,“ uvedla Barbora. Bystroň kvůli vlivu přítelkyně prý nedorazil ani na vítání občánků.

Otcovské geny se v Bystroňovi junioru prý ovšem nezapřou. Vzhledově se otci dost podobá a podle matky již odmalička běhá za mičudou.

Byla snad vina z nedostatečně věnované péče synovi příčinou jeho sebevraždy? V kombinaci s dluhy a fotbalovým neúspěchem toho na něj bylo asi moc a rozhodl se vše řešit po svém.

Související články

Další články