Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

I chlapi si zaslouží pořádnou péči! Svěřte svého milého do rukou profíkům a dárek máte vyřešený!

I chlapi si zaslouží tu nejlepší péči!
Zdroj: Facebook
Kvalitní stříhání, manikúra a pedikúra už dávno nejsou určeny pouze ženám. Stále více mužů vyhledává podobné služby a ty nejlepší nabízí čistě pánský salon Gentlemen Brothers. Tam přesně vědí, jak se o muže postarat. Pokud tedy stále přemýšlíte nad správným dárkem pro svého milého, a my víme, že to často nebývá nic jednoduchého, už nemusíte hledat dál. Profíci z Gentlemen Brothers nabízí to nejlepší pro moderního muže. A jak takový perfektní dárek obstarat? Velmi jednoduše!

Dejte svému milému voucher do tradičního holičství Gentlemen Brothers. Tam se totiž pohybují právě gentlemani a muži, kterým na sobě záleží. Unikátní služby pro muže nabízejí v Praze na Vinohradech a také v Myslíkově ulici. Holiče z Gentlemen Brothers ale najdeme také na Moskevské ulici v Liberci.

A jaké zde nabízejí služby? Všechno, co je potřeba k perfektnímu vzhledu a pohodě. Kromě tradičního holení břitvou si zde váš partner užije masáž, depilaci, hydrataci pleti, napaření vousů horkým ručníkem a další výjimečné techniky. A profíci z Gentlemen Brothers nezůstávají jen u péče o hlavu.

Muž musí být perfektní od hlavy až k patě a to šikovní holiči dobře vědí. Právě proto nabízejí také manikúru či pedikúru. Tuto službu dnes vyhledává stále více mužů a přestává platit, že po takové péči touží jenom ženy. Vždyť k čemu je perfektní střih, když se pak muž „pochlubí“ zanedbanýma rukama a špinavými nehty.

Pánové se tyto služby nestydí vyhledávat a mají o ně zájem čí dál tím více. Zvlášť když u Gentlemen Brothers panuje tak skvělá atmosféra. Pěkně se usadíte do křesla a necháte o sebe pečovat. Lazebníci vám navíc nabídnou kvalitní kávu, whisky nebo archivní rumy. Vše speciály, které každý měsíc pečlivě vybírají do svých salonů.

Váš drahý si odnese exkluzivní zážitek a bude se chtít na místo činu vracet pravidelně. Ať dovnitř vejde kdokoliv, ven vychází jako spokojený, odpočinutý a upravený zákazník, který se díky profesionálním službám na opravdu vysoké úrovni a nezaměnitelné atmosféře vždy rád vrací – kompletní nabídku služeb najdete ZDE.

Stydět se nemusí ani pánové, kteří takové procedury nikdy nepodstupovali. Šikovní holiči jim vysvětlí, co se bude dít, usadí do pohodlného křesla a díky prvotřídní péči je nechají zapomenout na starosti všedních dnů.

Teď už není nic jednoduššího než koupit svého milému voucher a dárek k Vánocům máte ihned vyřešený! Zapomeňte na běhání po obchodech nebo hledání v e-shopech. Tu nejlepší péči dostanou muži pouze u Gentlemen Brothers! Koupit jej můžete ZDE.

Související články

Další články