Od doby, kdy se předvedla ve vile VyVolených, urazila kus zkrášlovací cesty. „Podstoupila jsem dvakrát úpravu prsou, kdy mi je silikonem zvětšili. Následovala úprava nosu, botoxem vyplněné rty, liposukce vnitřních stehen. Od patnácti let si prodlužuji vlasy a o nehtech není ani třeba mluvit,“ prozradila výčet zákroků na svém těle Eva.

Sama odhaduje, že cifra za zákroky se blíží k půl milionu korun. „Všechno jsem ale neplatila. Třeba zvětšení ňader stojí okolo devadesáti tisíc korun, ale tento zákrok jsem vybartrovala, takže jsem nic nemusela platit,“ přiblížila Eva, že nemusela šetřit jako mnoho jiných žen, ale prsa si mírně řečeno vyhandlovala.

Eva se netají tím, že s estetickými zákroky se teď cítí jako žena a rozhodně s nimi neskončila. „Určitě časem ještě něco přijde, ale není to na pořadu dne. Nezajímá mě, co si o tom jiní myslí, pro mě je důležité, že jsem sama se sebou moc spokojená,“ dodala Eva Feuereislová. S čím příště přijde, bude zřejmě velké překvapení. Nálepky „královny plastik“ se ale rozhodně už nezbaví.