Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hysterka z VyVolených Eva Feuereislová předvedla bujný dekolt! Její obří pětky málem vyskočily z podprsenky!

Eva má opravdu obří dekolt…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Od té doby, co si hvězdička z VyVolených Eva Feuereislová (28) nechala silikony vyplnit svůj hrudník, získala neuvěřitelné sebevědomí a stala se z ní jistým pohledem modelka. Teď se estetickými zákroky vylepšená Eva pyšní snímky, ze kterých si mnozí pánové sednou na zadek.

Blondýnka, která se proslavila zejména tím, že ve vile hříchů předvedla hysterickou show a nyní se těší z nových vlasů, nehtů, prsou, botoxu a třeba i liposukce stehen, se snaží „vyškrábat“ do světa modelek. Asi bychom si nevsadili, že se jí to podaří, nicméně kde je vůle, tam je cesta.

Eva asi nikdy nebude topmodelkou, na které jsme zvyklí z módních časopisů, ale snaží se. A to se rozhodně počítá. Aktuálně se pochlubila snímky, z nichž je evidentní, že pózuje jen v podprsence a její obří silikonové poklady si říkají o jasnou pozornost.

Eva si nechala před časem svůj hrudník rapidně zvětšit, protože její kůzlátka byla jaksi unavená. Teď s novým poprsím rozhodně motá hlavy všem pánům, kteří si libují ve velkých hrudnících. A jak to vypadá, daří se jí to.

Související články

Další články