Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Hypochondr, kriminálník a věčně zraněný Rosický: Sestava na Euro je venku!

Tihle borci se pokusí ve Francii o zázrak.
Mistrovství Evropy ve Francii se nezadržitelně blíží. Nominace všech týmů pomalu vyplouvají na povrch a tu svou už pustil do světa i trenér Vrba. Kdopak se pokusí v českém dresu udělat na turnaji díru do světa?

Sestava českého týmu je bez větších překvapení. Do Francie prostě jede to nejlepší, co je aktuálně k dispozici. V týmu nechybí ani průserář Limberský, který by si místo Evropy zasloužil spíše pár dní na záchytce. Do sestavy se vešel i věčně zraněný Rosický nebo neznalec fair-play David Lafata.

Úvodní souboj nás čeká již 13. června, a to proti jednomu z favoritů turnaje. Vyzveme na souboj totiž obhájce titulu ze Španělska a pokusíme se proti silnému protivníkovi o zázrak. Největší síla našeho týmu je určitě v brance díky Petru Čechovi a také v obraně, která obsahuje jména, jako je Kadeřábek, Sivok, Kadlec nebo Pudil.

Horší už to je se zálohou a útokem. Sází se spíše na mladíky, protože od Rosického nebo Plašila už se tolik čekat nedá. O góly by se pak měla starat trojice Necid – Lafata – Škoda, ovšem hned dvojice hráčů nastupuje v naší lize a to je proti ostatním výběrům velký nedostatek. No uvidíme, jak se s tím naši kluci poperou, je jasné, že mohou jen překvapit!

Mohlo by vás zajímat

Další články