Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdy filmů pro dospělé ve válce: Spor mezi Lady Dee a Daisy Lee graduje

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
nenávist
Herečky z lechtivých filmů Daisy Lee (21) a Lady Dee (22) si už dlouho nemohou navzájem přijít na jméno. To, že se tyto dvě dívky nemají rády, je všeobecně známo, jejich vzájemná nenávist však vygradovala a pustily se do války. Lady Dee cestou z nákupu narazila na Daisyino růžové BMW, neváhala a hodila na něj vajíčko. To Daisy nenechala bez odezvy.

Ačkoliv o sporu mezi Lady Dee a Daisy Lee už dlouho nebylo slyšet a vypadalo to, že se tyto dvě pornoherečky zkrátka ignorují, je tomu naopak. Spor mezi nimi nabral nečekané obrátky, když černovlasá kráska hodila okaté blondýnce na její růžové BMW vajíčko.

"Když jsem to auto viděla, tak jsem se rozhodla, že jí tam mrsknu to vajíčko a příště si rozmyslí, komu bude nadávat. Tak, a máš to. Tak hodně štěstí, holčičko," říkala Lady Dee ve videu, kde hází na Daisyino BMW vajíčko. Toto video, které sdílela na Instagramu, však hvězda filmů pro dospělé smazala.

Daisy ani netušila, kdo jí na auto vajíčko hodil. "Takže právě jsem přišla ke svýmu autu a našla tu tohle. Já už fakt na vás nemám slov, že tohle máte zapotřebí. Fakt by mě zajímalo, kterej chytrák tohle udělal. Moc děkuju," vztekala se na Instagramu. Netrvalo dlouho a od fanoušků se dozvěděla, kdo za tím skutečně stojí.

"Přišlo mi od vás hodně zpráv, abych se vyjádřila k tomu, co mi udělala Drahomíra a chlubila se tím na sociálních sítích. Já rozhodně nemám čas řešit takové kraviny, na to mám moc práce a musím se na ni soustředit, ale tohle už jen tak nenechám. Když dělá frajerku na Instagramu, tak Drahomíro, já si myslím, že bychom se měly sejít a vyřešit to mezi čtyřma očima. Chtěla bych vidět, jak si to se mnou vyřídíš naživo. Já bych to určitě chtěla udělat, protože tohle už jsi fakt přestřelila. Mě už tahle válka na internetu, kde se hádáme jako dvě slepice, vážně nebaví. A tohle už byla poslední kapka, takže si myslím, že je na čase si to spolu vyřídit," řekla ve videu naštvaná Daisy.

Jak se tento spor, který se zničehonic zvrtnul ve válku obřích rozměrů, vyřeší, se zatím neví. Lady Dee video s házením vajíčka na auto smazala a Daisy ji vyzvala k osobní konfrontaci. Zda se dámy usmíří, nebo naopak dojde i k fyzickému konfliktu, je otázkou.

Související články

Další články