Té se chytil nechutný Naushad Faruk (33) a nasliboval jí hory doly. Koneckonců ve lhaní je skutečným přeborníkem.

Britskému Marku Vítovi se totiž například podařilo přesvědčit štáb BBC o tom, že je neuvěřitelný svůdník, a procpal se tak do reality show Boom Town. Zbytek Velké Británie mu kupodivu neuvěřil. Pokud se podíváte do naší fotogalerie, tak jistě pochopíte proč.

Naushad April bohužel přesvědčil o tom, že dokáže zprostředkovat snímky v pánském časopise Loaded.

Dorazila tak na focení, kde na ni čekal fotograf a stylista, kteří si rovněž mysleli, že pracují pro Loaded, a Naushad, vyzbrojený hodinkami s kamerou.

Pomocí těch ji natočil při svlékání a využil je opět, když se s April v její slabší chvilce vyspal.

Následně modelce denně až dvanáctkrát volal, čekal na ni před jejím domem a využil sebemenší výmluvy k tomu, aby se s ní sešel. Dokonce si nechal vytetovat její obličej na ruku. Jenže April o něj kupodivu neměla zájem.

Naushad jí proto začal natočeným materiálem vyhrožovat na Facebooku. Zděšená Američanka okamžitě vše ohlásila na policii a pro jistotu utekla až do Itálie.

Faruk byl nakonec odsouzen k 42 měsícům vězení a 12 let se nesmí k ženě ani přiblížit.

April se nyní pomocí zveřejnění svého příběhu snaží upozornit mladé modelky na to, co jim během pracovní kariéry často hrozí. Doufá také, že dokáže dalším ženám dodat dostatek síly na to, aby se mohly postavit kybermaniakům, kteří v dnešní době ubližují tolika lidem.