Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hvězdný Jakub Štáfek vyzval na souboj Tvrdíka: Jardo, máš na to?

+ Dalších 29 fotografií
MMA
Herec a scénárista Jakub Štáfek (29) zazářil v sobotním zápase v O2 areně. Svého soupeře Petra Benka poslala k zemi po 69 sekundách. Štáfek byl velkým překvapením celého zápasu a výhru si náležitě užíval. Následně vyzval na souboj Jaroslava Tvrdíka (51) a ten se Štáfka snažil zesměšnit. Jakub mu ale odpověděl po svém.

„Jsem hrozně dojatej, mám v sobě elixír, který si nedovedeš představit. Je to lepší než orgasmus a heroin, který jsem vyzkoušel asi třistakrát v životě,“ řekl Jakub Štáfek po skončení zápasu iSport TV.

„V bojových sportech chci určitě pokračovat dál. Dalo mi to disciplínu, kterou jsem potřeboval. Je to top, děkuju vám za to, lidi. Jste bezvadný," dodal. Po zápase vyzval na souboj Jaroslava Tvrdíka, u kterého však tvrdě narazil.

„Rád bych do ringu vyzval pana Tvrdíka. Jardo, máš na to,“ napsal Štáfek na Twitter a Tvrdík mu záhy odpověděl. „Ve tvém věku jsem měl za sebou již rok v uniformě v jednotkách pod patronátem OSN na území bývalé Jugoslávie. Zkus vyzvat někoho stejně starého. Tohle je jen pokus o lacinou reklamu, synku. A gratulace k dnešnímu výkonu,“ odpálkoval Štáfka Tvrdík.

Jakub Štáfek se ale nenechal. „Jestli si v mém věku dělal zrovna tohle, tak pro tebe pak osmdesátikilová mediální chcanka jako já nebude žádný problém,“ vzkázal Štáfek.

Vzápětí se objevily spekulace, že se sice jedná o pravý profil Luftjardy, ovšem Štáfkův profil, že je fejkový. Což redakci na přímý dotaz herec a nově bojovník MMA Jakub Štáfek potvrdil…

DÁLE ČTĚTE

Mohlo by vás zajímat

Další články