Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdný herec seriálu Glee se předávkoval drogami, puberťačky truchlí. Podívejte se na jeho nejlepší vystoupení

Zdroj: youtube.com

Největší americký seriálový hit s názvem Glee utrpěl o víkendu těžkou ztrátu. Jeho hlavní hvězda a idol dívčích srdcí Cory Monteith byl nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji ve Vancouveru. Smrt v jednatřiceti letech je mezi celebritami vcelku běžnou věcí. Cory si bohužel zřejmě nepřečetl publikaci své kolegyně Lindsay Lohan s názvem Jak brát drogy, být vyjetá jako stopa ve Špindlu a přitom zůstat naživu a zemřel na předávkování.

Seriáloví fanoušci truchlí, scénáristé zřejmě nyní vymýšlejí dějovou linku o tom, jak Coryho postava Finna Hudsona náhle odletěla do Evropy (pro Američany synonymum pekla, odkud prostě už není návratu.) Nejvíce zničená hercovou smrtí je jeho přítelkyně Lea Michele, která je zároveň jeho kolegyní ze seriálu a bývalou seriálovou snoubenkou.

Cory Monteith se před několika měsíci přiznal ke své závislosti na práškách a nedávno podle svých slov úspěšně ukončil léčbu. Ta byla zřejmě úspěšná stejně jako sólová kariéra Standy Dolinka. Pro Monteitha bylo charakteristické velice civilní hraní a fanynky po celém světě si získal svým sametovým zpěvem.

V kanadském Slavíkovi nyní plánují zrušit kategorii Nejlepší zpěvák, neboť po Coryho smrti jim tam zbyly už jen dvě zpěvačky - Avril Lavigne a Justin Bieber. Muzikálový seriál Glee, který každý týden sleduje okolo patnácti milionů fanoušků, se bude z náhlého odchodu talentovaného herce těžce vzpamatovávat. Jedno z Coryho nejlepších vystoupení v seriálu si můžete prohlédnout na videu.

Související články

Další články