Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda ULICE Anna Kadeřávková vyslyšela hlasy svých fanoušků: Kila navíc musí z Roziny rychle pryč!

Už na sobě maká!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Netrvalo dlouho a Rozina z Ulice začíná reagovat. Nejspíše si sama uvědomila, že její bříško není v nejlepší formě a tak začíná s fyzickou aktivitou. Anna Kadeřávková (19) se pochlubila, jak bojuje se svými nadbytečnými kily.

Ulici hraje holku, která si během školy přivydělává modelingem, proto se musí udržovat ve formě. Její postavička nemůže vykazovat znaky nedokonalosti, aby vše působilo důvěryhodně. Jenže Anna Kadeřávková (19) viditelně přibrala.

Bylo to jasně vidět z fotky, kterou před pár týdny ukázala na sociálních sítích. Jejím problémem se stalo bříško. Anna na něm pravděpodobně nějakou dobu moc nepracovala. Spekuloval se i o tom, zda náhodou není se svým přítelem Johanem Mádrem (22) těhotná.

Rozina ale se řešením dlouho neotálela. Spíše naopak. Její postava je pro ni důležitá a proto už podniká kroky k tomu, aby opět měla bříško dokonale ploché a mohla ho vystavovat.

Pochlubila se snímkem, kde ve sportovním oblečení pomalu shazuje gramy tuku, který je na jejím těle navíc. Jelikož je to mladá a krásná holka, tak je jasné, že jí to při troše vůle nebude trvat dlouho a opět bude vypadat dokonale.

Přeci jen Rozina je takový menším sexy symbolem seriálu Ulice a byla by škoda, kdyby souboj se špíčky prohrála.

Související články

Další články