Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Top Gearu se po 21 letech manželství rozvedla: Clarkson vyměnil svou ženu za nehezkou zlatokopku, celá hrůza v galerii

Jeremy Clarkson měl s Frances Cain svazek nejen manželský. Ona mu dělala
manažerku a spolu s ním měla i společnost Bedder 6, kde se dodělávala
finální podoba pořadu.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Nebylo to jen manželství, byla to i spolupráce a dobře fungující obchod. Moderátor Top Gearu Jeremy Clarkson (54) si před jednadvaceti lety bral svou manažerku Frances Cain a vznikl z toho svazek, z něhož těžili oba.

Ona se mu starala o kšefty a on vedle ní velmi rostl. Zvládla mu u toho porodit a vychovat dvě dcery a jednoho syna, spolu založili produkční společnost Bedder 6, kde se navíc dodělávala finální podoba Top Gearu, oba měli stejné koníčky – auta. Frances jezdila rallye a stala se sběratelkou vzácných aut, on o nich referoval v nejslavnějším pořadu na světě.

Že má Clarkson milenky a cizí sukně mu nejsou cizí, to Frances věděla, ale uměla nad tím zamhouřit oko, poslední události se už ale vymkly kontrole. Clarkson si přes rok drží milenku jménem Philipa Sage, se kterou se už vůbec neostýchá ukazovat na veřejnosti.

Jezdí s ní na dovolené a ona jej hlavně veřejně doprovází na turné Top Gear Live, kde se už ani jeden nesnaží svůj vztah skrývat. Právě tohle vedlo k tomu, že rozumná žena Frances si už řekla dost, manžela vyhodila do londýnského bytu a po jednadvaceti letech přišel rozvod.

Clarksonova milenka, jedna z mnoha lidí štábu BBC, tak má cestu ke štěstí volnou. Jeremy a jeho dva kolegové James May a Richard Hammond přijedou na konci června i do České republiky a v Praze budou mít dokonce dvě show s Top Gear Live. Snad nás Phillipa nebude strašit ze svého VIP boxíku.

Související články

Další články