Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Hvězda SuperStar Slepčík je z mafiánské rodiny? 5 věcí, které jste o tomto cukroušovi nevěděli

Dalibor si zaslouženě vyzpíval postup do finále a stal se jedním
z favoritů soutěže.
+ Další fotografie
Jeden z finalistů Dalibor Slepčík si už dávno omotal dívčí publikum kolem prstu. Roztomile vypadající hošík dostává fanynky do kolen nejen svým zpěvem, ale také nevinným vzhledem, díky kterému byste mu uvěřili i to, že je svatý.

V patnácti letech toho nemá ještě za sebou tolik, ale už teď je jasné, kdo bude hvězdou SuperStar. Tisíce dívek píší Daliboru Slepčíkovi na Facebook zamilované vzkazy plné srdíček, div neomdlívají, když je v televizi. Rozhodně je to jeden z favoritů celé soutěže.

Má podobně našlápnuto jako bývalý finalista Martin Harich, který si také v nízkém věku podmanil posluchačky a dodnes je na vrcholu. Podobná kariéra může čekat i tohoto sympatického zajíčka, z jehož zpěvu má husí kůži i porotkyně Marta Jandová (41).

Tady je 5 věcí, které byste o tomto nadějném zpěváku Daliborovi rozhodně měli vědět.

  1. Pochází ze severu Čech, z Ústí nad Labem.
  2. Nemá Instagram. Dokonce neměl ani Facebook do té doby, než ho jeho sestra přemluvila, aby si ho kvůli podpoře fanoušků založil.
  3. Jeho příjmení „Slepčík“ ho spojuje s romskou rodinou mafiánů, kteří především kšeftovali s drogami. Ale nemusíte se bát, nejde o kriminálníka, jde jen o shodu jmen.
  4. Největším snem Dalibora je živit se zpěvem.
  5. Holky, stále máte šanci. Tento hezounek je momentálně bez lásky a moc by si přál se zamilovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články