Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda SuperStar Slepčík je z mafiánské rodiny? 5 věcí, které jste o tomto cukroušovi nevěděli

Dalibor si zaslouženě vyzpíval postup do finále a stal se jedním
z favoritů soutěže.
Zdroj: Facebook.com
Jeden z finalistů Dalibor Slepčík si už dávno omotal dívčí publikum kolem prstu. Roztomile vypadající hošík dostává fanynky do kolen nejen svým zpěvem, ale také nevinným vzhledem, díky kterému byste mu uvěřili i to, že je svatý.

V patnácti letech toho nemá ještě za sebou tolik, ale už teď je jasné, kdo bude hvězdou SuperStar. Tisíce dívek píší Daliboru Slepčíkovi na Facebook zamilované vzkazy plné srdíček, div neomdlívají, když je v televizi. Rozhodně je to jeden z favoritů celé soutěže.

Má podobně našlápnuto jako bývalý finalista Martin Harich, který si také v nízkém věku podmanil posluchačky a dodnes je na vrcholu. Podobná kariéra může čekat i tohoto sympatického zajíčka, z jehož zpěvu má husí kůži i porotkyně Marta Jandová (41).

Tady je 5 věcí, které byste o tomto nadějném zpěváku Daliborovi rozhodně měli vědět.

  1. Pochází ze severu Čech, z Ústí nad Labem.
  2. Nemá Instagram. Dokonce neměl ani Facebook do té doby, než ho jeho sestra přemluvila, aby si ho kvůli podpoře fanoušků založil.
  3. Jeho příjmení „Slepčík“ ho spojuje s romskou rodinou mafiánů, kteří především kšeftovali s drogami. Ale nemusíte se bát, nejde o kriminálníka, jde jen o shodu jmen.
  4. Největším snem Dalibora je živit se zpěvem.
  5. Holky, stále máte šanci. Tento hezounek je momentálně bez lásky a moc by si přál se zamilovat.

Související články

Další články