Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Spice Girls Geri Halliwell se vdala! Kdo se stal jejím vyvoleným? A proč jí na svatbu nepřišly ostatní „spajsky“?

Geri Halliwell s manželem Christianem Hornerem.
+ Další 4 fotografie
Pořádně nákladná svatba Geri Halliwell (42) a jejího nastávajícího je momentálně jediným tématem, o kterém Velká Británie mluví. Intimní vztah se jim dařilo tajit od roku 2009 až do roku 2014, kdy překvapeným novinářům oznámili, že se právě zasnoubili.

Slavná zpěvačka si vzala šéfa týmu formule 1 Red Bull Christiana Hornera (41). Obří ceremoniál se odehrál v pátek 15. 5. 2015 v kostele svaté Marie ve městě Woburn.

Na svatbu dorazilo ohromné množství celebrit včetně Myleene Klass (37) či Nikiho Laudy (66).

Nikdo ale nemohl přehlédnout, že z původní sestavy Spice Girls přišla jenom Emma Bunton (39). Mel B (39) i Victoria Beckham (41) sice rychle přispěchaly s gratulacemi na Twitteru, ale jejich absence stejně vyvolala mnoho otázek. Přetrvávají mezi bývalými nejlepšími kamarádkami stále spory?

S vysvětlením rychle přispěchal zdroj z blízkého okolí Geri Halliwell: „Nešlo o žádnou hádku. Pořád si spolu píšou smsky. Geri prostě rozeslala pozvánky poměrně pozdě, aby se o tom nedozvěděl tisk, a bohužel už to některé holky nemohly zvládnout.“

To ale spekulace neumlčelo. Pokud si opravdu pořád esemeskují, nemohla jim Geri napsat datum předem? Možná že zpěvačky přece jen opravdu nechtěly přijít. Stejně jako tchán s tchyní, kteří velký den veřejně bojkotovali.

Svatba se prý ale i tak velmi vydařila a věříme, že na jakékoliv trable se bude čerstvé paní Hornerové velmi dobře zapomínat díky velkorysému svatebnímu daru ženicha.

Geri Halliwell od něj dostala Aston Martin DB5 za v přepočtu 13,2 milionu korun!

Mohlo by vás zajímat

Další články